Szkolny wyścig MTB Jeleśnia zakończony sukcesem!

W sobotę 22 czerwca na ścieżkach rowerowych w Sopotni Małej odbyły się pierwsze, szkolne zawody w kolarstwie górskim zainicjowane przez nasz klub we współpracy z Fundacją 9sił i Fundacją Dobry Widok. I choć rywalizacja była bardzo zacięta to jednak każdy zawodnik spisał się na medal!

W rajdzie uczestniczyło łącznie 38 uczniów, którzy rywalizowali ze sobą na trzech trasach dobranych odpowiednio do kategorii wiekowej. Pierwsza trasa liczyła odcinek 3,3 km, druga 4,3 km, natomiast trzecia 5,9 km.

Po raz pierwszy organizowaliśmy zawody w kolarstwie górskim. Sami dopiero uczymy się organizacji, jednak zapowiadamy, że to nie ostatnia impreza tego typu. Zauważyliśmy, że jest bardzo duża potrzeba w naszej gminie na tego typu wydarzenia. Podczas kolejnej edycji z pewnością zaplanujemy dodatkowe kategorie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim bez których ten Wyścig by się nie odbył! Dziękujemy Nadleśnictwu Jeleśnia, GIT STUDIO, Żywieckiej Kronice Beskidzkiej, naszym dzielnym strażakom z OSP oraz Przewodniczącemu Rady Gminy – Jerzemu Feliksowi, Bartoszowi Śmigielskiemu i Magdalenie Waligórze, a także wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy!

Natomiast największe podziękowania należą się Wam-zawodnikom oraz Waszym rodzicom! Dziękujemy, że chcieliście spędzić ten dzień aktywnie – na rowerach.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji:

https://drive.google.com/drive/folders/1fmGWiqXfsahDZXmXGo8P9sRSvDO9sf2-?usp=sharing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *